URBAN logo Stylowe i klasyczne meble amerykańskie

Wersje językowe Flaga - polska wersja językowa English version

O firmie

Szanowni Państwo

"URBAN" sp. z o.o. jest jednym z największych w Europie importerem mebli amerykańskich. Nasza oferta oparta jest w całości o wyselekcjonowane meble stylowe produkowane przez znanych i liczących się od wielu lat producentów z USA . Strategicznymi dostawcami są:

  • ASHLEY FURNITURE
  • AICO AMINI
  • MAGNUSSEN

Większość towarów, które cieszą się największym popytem sprzedajemy z magazynów, których stany ilościowe staramy utrzymać się na poziomie nie pozwalającym na zbyt długie oczekiwania od momentu zamówienia. Magazyny składowe oraz 2000 m2  ekspozycji, znajdują się w Jarosławiu przy ulicy Tarnowskiego 20a. Obejrzenie przedstawionej na stronie internetowej oferty nigdy nie zastąpi wrażeń jakie niesie za sobą bezpośredni kontakt z tymi produktami na naszej ekspozycji, więc gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji. Większość produktów prezentowanych na stronie internetowej można obejrzeć na naszej ekspozycji w Jarosławiu.

Nasi handlowcy również odpowiedzą na wszelkie zapytania telefonicznie , dzwoniąc na numer tel : +48 16 621 3361 w godzinach od 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku, natomiast w sobotę od 8.00 - 12.00. Poza godzinami pracy firmy można kontaktować się dzwoniąc na numer komórkowy +48 509 227 181.

Ekspozycja czynna jest codziennie w godzinach od 8.00 do 16.00 , w sobotę od 8.00 do 12.00.

Dla klientów przyjeżdżających z odległych miejscowości, lub z zagranicy możliwe jest obejrzenie ekspozycji w innych godzinach niż godziny pracy firmy, jak również w niedzielę. Warunkiem jest jednak wcześniejsze uzgodnienie tego telefonicznie.

Wszystkie zapytania o ceny jak też o inne szczegóły przedstawionej oferty prosimy kierować na adres meilowy : urban@pkpoczta.pl , lub korzystając bezpośrednio z zamieszczonego w dziale KONTAKT formularza.

"URBAN" sp. z o.o. zaprasza również do współpracy handlowej salony meblowe bowiem spółka "URBAN" prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową.

 

Z wyrazami szacunku Prezes Zarządu

Karolina Orzechowska

Kontakt

Formularz zapytania

Jeśli macie Państwo pytanie odnośnie produktu, wysyłki, chętnie i szybko udzielimy niezbędnych odpowiedzi.

Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Panu/-i przesłanie do nas zapytania.
Administratorem danych osobowych jest Urban Sp. z o.o. ul. Tarnowskiego 20a, 37-500 Jarosław, e-mail: urban@pkpoczta.pl, tel. 16 621 33 61 Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza.
Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

URBAN Sp. z o.o.
37-500 Jarosław, ul. Tarnowskiego 20a

tel. 16 621 33 61
16 621 64 21

(w godzinach pracy)

tel. +48 509 227 181

(poza godzinami pracy)