Bezpośredni importer stylowych mebli amerykańskich

URBAN sp. z o.o. jest jednym z największym w Europie importerem mebli amerykańskich. Nasza oferta oparta jest głównie na wyselekcjonowanych towarach produkowanych przez firmę ASHLEY FURNITURE, której to jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na Europę Środkową. Nasza oferta to :

  • komplety wypoczynkowe
  • meble do salonu
  • meble dp sypialni
  • meble biurowe i gabinetowe
  • szeroka gama dodatków do mieszkań takich jak : lampki,komody,obrazy, dekoracje ścienne, lustra i wiele innych.

Oferta nasza pozwala kompletnie i gustownie wyposażyć całe mieszkanie lub dom.

Większość mebli, a szczególnie te które cieszą się największym zainteresowaniem czyli narożniki, sofy, kanapy, fotele, stoliki, krzesła, komody, biurka, łóżka, szafki nocne i lampy posiadamy na stanie, więc z reguły gwarantujemy krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Dużą część kolekcji zobaczyć można na liczącej ok. 2000 m² ekspozycji w naszym salonie firmowym w Jarosławiu. Warto nas odwiedzić i przekonać się osobiście, jak niesamowite wrażenie robi kontakt z tymi przepięknymi, stylowymi, produktami. Serdecznie zapraszamy, a my z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszej oferty i ułatwimy dokonanie najlepszego wyboru. Jeśli mają Państwa jakiekolwiek pytania czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Więcej o firmie Urban Sp. z o.o. »

Royalty